2019 En Güzel Sözler Ve Şiirler

Her şeye rağmen isyan etmedim hiç bir şeye, hiç bir zaman.. Gülüyorum hayatımda yer vermediğim kişilere.. Fragmanımla idare edip devamını rüyasında bile göremeyenlere.. İyi seyirler diliyorum, hayatımı uzaktan izleyenlere.

Hala duruyorsa yeşil elbisen Onu bir gün benim için giy Saksıdaki pembe karanfilde Çiğ ve bahçende yorgun bir kus görürsen Beni unutma
Buyuk acılara tutuştuğum gün Çok uzaklarda da olsan yine gel
Bu ölürcesine sevdiğine gel Ne olur Tanrıya kavuştuğum gün
Beni unutma.

en-acimasiz-sinir-edici-sozler

en-acimasiz-sinir-edici-sozler

Sen bakmasını bildikçe görünür yanmışlığın , Tatmasını bilirsen tartılır inanmışlığın, Sen bilmezsen, bilmedikçe bilmeyecek sen Uyandırır uyumuşluğunu uyanmışlığım….

Çıkmazda oturmayı da pek severiz hatta zevk alırız sanki çıkmaza çare olmak var iken, düş içinde düşlere düş olacak yürek var iken olamayız bekleriz seyrederiz! Kendi suyunda boğulan bir nehir gibi boğuluruz ve karşımızdaki bu boğulmayı görür kurtarmak için koşmaz bekler ve az sonra kendisi de boğulur ve kendini kurtarması için birisinden medet çare umar.. Muamma.. Gizem.. Çare içinde çaresizliğin çığlığı..

Sevmek için güzele mi bakmalı? 
Çirkin bir tende güzel bir ruh, kalbi bağlayamaz mı? 
Hasret; özlenenden uzak mı kalmaktır? 
Özlenen yakındayken hicran duyulamaz mı? 
Hırsızlık; para, malmı çalmaktır? 
Saadet çalmak, hırsızlık olamaz mı?

Meğer sevmek ne kadar büyük bir suçmuş..Kaybettiklerimle kaldım,kaybettiklerimle yaşıyorum,aslında yaşamda böyle işte kaybettiklerimle kazanmayı öğrenecek ve kaybettiklerimle barışık yaşayacaksın.

Yorgunum, hiçbir şey bilmiyorum; Tek istediğim, yüzümü kucağına koymak, başımın üzerinde dolaşan elini hissetmek ve sonsuza dek öyle kalmak…